ASUS-Eee-Pad-Transformer-0

ASUS: Będzie Ice Cream Sandwich dla tabletów Eee Pad

Świetna wiadomość dla posiadaczy tabletów Eee Pad. Firma ASUS ogłosiła, że linia Eee Pad dostanie aktualizację do Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

ASUS Eee Pad Transformer

ASUS nie podał jeszcze dokładniej daty premiery ICS dla serii Eee Pad, ale zdradził, że prace nad aktualizacją już trwają. Oto treść oficjalnego oświadczenia firmy ASUS w tej sprawie:

Czekasz na Ice Cream Sandwich? Mamy dobrą wiadomość dla klientów firmy ASUS. Google zaprezentowało niedawno najnowsze uaktualnienie dla systemu Android, Ice Cream Sandwich, które przynosi kilka ciekawych funkcji i możliwości. W ASUS jesteśmy dumni, iż potrafimy zapewnić pełne zadowolenie z naszych produktów, dzięki częstym aktualizacjom, które dają jeszcze większe możliwości naszych produktów. Cieszymy się, że możemy potwierdzić pełne wsparcie dla Ice Cream Sandwich na tabletach ASUS Eee Pad – naszym celem jest wprowadzenie najnowszej aktualizacji systemu Android dla serii Eee Pad, ale w tej chwili nie jesteśmy jeszcze w stanie ustalić daty jego wydania. Proszę śledzić na bieżąco wiadomości na temat naszych planów dotyczących aktualizacji Ice Cream Sandwich.

Pozostaje nam tylko trzymać kciuki i liczyć na jak najszybsze wydanie aktualizacji przez ASUS.

Źródło: ASUS