ASUS PadFone 2

ASUS PadFone 2 – wyciekły zdjęcia prasowe i wideo

ASUS PadFone 2, czyli smartfon ze stacją dokującą-tabletem – pojawił się w internecie, w pełnej okazałości. Do sieci przedostały się oficjalne zdjęcia i film, prezentujące ten najnowszy produkt Asusa.

ASUS PadFone 2


Na zdjęciach, które możecie oglądać w poniższej galerii – widać smartfon PadFone 2, wraz z tabletową stacją dokującą. Gdyby ktoś nie wiedział, idea PadFone polega na tym, iż w kartonie z produktem dostajemy nie tylko smartfon, ale także stację dokującą, która wygląda jak tablet. Wystarczy, że w specjalne miejsce włożymy do stacji nasz smartfon, i już możemy się cieszyć z pełnowymiarowego tabletu.

Oprócz zdjęć, w internecie pojawił się także film, na którym widać m.in. ASUS PadFone 2 (począwszy od 1 min 40 sekundy nagrania). Przypomnę tylko, że specyfikacja PadFone 2, nie jest już dla nas żadną tajemnicą. Urządzenie ma 4.7-calowy ekran HD, 13 MP kamerę, czterordzeniowy chipset Qualcomm Snapdragon S4 Pro oraz 2 GB RAM. Smartfon oficjalnie ma zostać zaprezentowany już 16 października, i trafić do sklepów przed końcem roku. Niestety, cena słuchawki nadal pozostaje zagadką.

Źródło: GSMArena