asus-transformer-prime-0

ASUS potwierdza: będzie Jelly Bean dla Transformer Pad, Prime oraz Pad Infinity

ASUS potwierdził, iż w nadchodzących kilku miesiącach pojawią się aktualizacje do Android 4.1 dla tabletów Transformer Pad, Transformer Prime oraz Transformer Pad Infinity.

asus transformer prime

Wcześniej niemiecki oddział ASUSa zdradził, że firma planuje aktualizacje dla Eee Pad Slider oraz Eee Pad Transformer. Niestety, producent nie podał żadnego konkretnego terminu aktualizacji – wiemy jedynie, iż ma on nastąpić w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Poniżej możecie przeczytać treść oficjalnej wiadomości, którą ASUS wysłał do portalu Droid-Life.

Jednym z najważniejszych zobowiązań, jakie podejmujemy wobec naszych klientów jest zagwarantowanie najlepszych doświadczeń dla użytkownika. Nieustannie staramy się osiągnąć ten cel dzięki naszej „filozofii projektowania”, która obejmuje regularne aktualizacje oprogramowania i firmware’u dla naszych produktów.

Mamy przyjemność ogłosić, że wiele z naszych tabletów zostało wyznaczonych do otrzymania aktualizacji Android 4.1 Jelly Bean. ASUS Transformator Pad, ASUS Transformator Pad Prime i ASUS Transformator Pad Infinity znalazły się w kolejce do upgrade Android 4.1, który odbędzie się w najbliższych miesiącach. Więcej szczegółów i dokładniejsze ramy czasowe podamy bliżej terminu aktualizacji.

Obecnie nadal badamy, jakie inne nasze produkty mogą otrzymać Jelly Bean. Niestety w tej chwili nie jesteśmy w stanie potwierdzić, czy jakiekolwiek inne urządzenia zakwalifikują się do aktualizacji.

Nie wiem jak Was, ale mnie bardzo cieszy fakt, iż ASUS tak dużą wagę przykłada do aktualizowania swoich produktów. Miejmy tylko nadzieję, że zapowiadany upgrade nie będzie zbyt długo odwlekany i pojawi się jeszcze w tym roku.

Źródło: Droid-Life