CyanogenMod-Sensation-Swift-3D

Będzie CyanogenMod dla HTC Sensation i LG Swift 3D

CyanogenMod Team objął wsparciem dwa nowe, high-endowe modele smartfonów – HTC Sensation i LG Swift 3D (Optimus 3D).

CyanogenMod - Sensation, Optimus 3D

Nie tak dawno temu, bo na początku czerwca pisałem o tym, że CyanogenMod Team bierze pod swoje skrzydła flagowy model Samsunga – Galaxy S II. Dzisiaj nadeszła kolejna dobra informacja, tym razem dla posiadaczy smartfonów HTC Sensation i LG Swift 3D.

Zdjęcia, które możecie oglądać powyżej – zostały upublicznione poprzez Google+, przez Ricardo Cerquiera oraz Eda Carrigana, deweloperów z CyanogenMod Team. Zdjęcia pokazują dwie pierwsze, bardzo wczesne wersje ROMów dla Sensation i Optimus 3D (Swift 3D). Oczywiście nie należy się spodziewać, że już na dniach zobaczymy w pełni działającą wersję Cyana dla tych urządzeń – na to będziemy musieli poczekać pewnie jeszcze kilka miesięcy.

Myślę, że najbardziej zadowoleni z CyanogenMod będą użytkownicy Swift 3D, przecież LG do tej pory nie wypuścił Gingerbread dla tego modelu. Najnowsze informacje nt. oficjalnego Pierniczka mówią, że pojawi się on dopiero w październiku, jest więc wysoce prawdopodobne, że CyanogenMod dla Swift 3D pojawi się dużo prędzej, niż oficjalny Gingerbread – co będzie wielkim wstydem dla LG.

Źródło: Google+ (1)(2)