LG Nexus 4 – biały

Biały Nexus 4 pojawił się na zdjęciach

Plotki na temat Nexusa 4 w kolorze białym, krążą już po sieci od początku tego roku. Wszystko wskazuje jednak na to, że Google nareszcie zaprezentuje swój smartfon w tym kolorze, na zbliżającej się wielkimi krokami konferencji Google I/O.

LG Nexus 4 - biały

Co prawda nigdy nie pojmę tego, jak można zwlekać tyle czasu z wypuszczeniem na rynek kolejnego wariantu kolorystycznego smartfona, ale mimo wszystko takie praktyki są dość szeroko stosowane. Najlepiej znanym producentem, który dopiero po jakimś czasie prezentuje całą gamę kolorów swoich produktów, jest Samsung. Aby zobrazować sytuację przypomnę Wam, że Galaxy S III, który swoją premierę miał w maju zeszłego roku, dopiero kilka miesięcy później został wypuszczony w czterech, dodatkowych wariantach kolorystycznych. W ślad za swoim rodzimym rywalem idzie też LG, które wraz z Google, jeszcze w tym tygodniu, pokaże Nexusa 4 w kolorze białym.

LG Nexus 4 - biały

Urządzenie możecie dokładnie obejrzeć na zdjęciach w niniejszym artykule. Jeśli chodzi o mój gust, to nie za bardzo przepadam za tym kolorem, jednak gdy ktoś ma słabość do bieli, z pewnością zagustuje w Nexusie 4 tej barwy.

Oczywiście póki co ani LG, ani tym bardziej Google nie potwierdziły w żaden sposób, że na Google I/O (które startuje 15 maja), zobaczymy białego Nexusa 4. Mimo wszystko, jest to więcej, niż prawdopodobne.

Źródło: PhoneArena