Biofrenzy: Frag The Zombies

Biofrenzy: Frag The Zombies – mobilna rzeźnia

Firma ZOZO Game udostępniła właśnie na Android Market grę, która już od dość długiego czasu jest dostępna na system Apple – „rąbankę” pod tytułem Biofrenzy: Frag The Zombies.

Biofrenzy: Frag The Zombies


Biofrenzy: Frag The Zombies jest klasycznym „przewijaczem ekranu”, gdzie walczymy naszą postacią o życie, pokonując coraz to nowe hordy zainfekowanych wirusem zombiech. Do unicestwiania przeciwnika mamy całą masę różnego rodzaju broni, jest jej dokładnie 20 rodzajów – począwszy od strzelb, granatów i wyrzutni rakiet, a skończywszy na pile łańcuchowej, miotaczu płomieni i granacie zamrażającym. Niestety, jednocześnie nie możemy przy sobie nosić tego całego arsenału, gdyż nasz bohater może unieść jedynie cztery różne bronie.

Grafika w grze jest zrobiona w stylu kreskówek, ale z pełnym zachowaniem rzeczywistej fizyki obiektów – tak więc jeśli chcemy rozpłatać jakiemuś zombie łeb, to możemy być pewni, że rozpryśnie się on w bardzo efektowny sposób. Rozgrywkę możecie obejrzeć na poniższym filmie, ostrzegam – jest krwisto i lata sporo flaków.

Niestety gra nie jest darmowa, na Android Market kosztuje około 3zł, ale nie jest to chyba cena zaporowa. W sklepie Apple iTunes gra kosztuje praktycznie tyle samo, co na Android Market. Linki do gry znajdziecie jak zwykle na dole artykułu, życzę miłej masakry.

Linki: (Android), (iOS)