Joe Dever’s Lone Wolf

BulkyPix obniża ceny swoich gier – Type:Rider, Yesterday, Joe Dever’s Lone Wolf i wiele innych

Black Friday (Czarny Piątek) trwa w USA w najlepsze. Ten dzień to dla Amerykanów świetna okazja do skorzystania z całej masy promocji, jakie przygotowują sklepy, producenci, operatorzy komórkowi itp. U nas Black Friday jest nadal mało znanym świętem, jednak i my możemy z niego skorzystać. Firma BulkyPix obniżyła dzisiaj ceny za większość swoich mobilnych gier. Jakich?

BulkyPix - logo

Type:Rider – $0.99 (przecenione z $3.64)

Type Rider

 

W tej grze wcielamy się w dwie kropki, które podróżują poprzez wieki piśmienniczych (typograficznych) stylów i technik. Type:Rider to dość specyficzna, ale wciągająca gra, która poprowadzi nas przez typografię od malowideł skalnych do współczesnych czcionek i sztuki.

Ściągnij na iOS | Android

Yesterday – 0.99$ (przecenione z 5.99$)

Yesterday

Yesterday to klasyczna przygotówka w starym stylu, która powinna zadowolić prawie każdego fana tego gatunku. Jako główny bohater musimy odnaleźć mordercę, który zabija żebraków w Nowym Jorku, wycinając im Y-kształtne formy na dłoniach.

Ściągnij na iOS | Android

Redneck Revenge – 0.99$ (przecenione z 1.99$)

Redneck Revenge

Jako obrońca barykady musimy bronić się i strzelać do nadciągających hord zombie. Gra oferuje zabawną, kreskówkową grafikę i wiele godzin przedniej zabawy.

Ściągnij na iOS (za darmo) | Android

Fort Boyard – 0.99$ (przecenione z 2.99$)

Fort Boyard

Ten tytuł zna chyba każdy, a to ze względu na fakt, że w polskiej telewizji emitowany był program rozrywkowy o tej samej nazwie. W grze wcielając się w bohaterów programu musimy pokonywać coraz trudniejsze, zręcznościowo-logiczne zagadki.

Ściągnij na iOS | Android

Orborun – 0.99$ (przecenione z 1.99$)

Orborun

Gra zaopatrzona w grafikę 3D, w której biegamy i kulamy się po niezliczonych przeszkodach. Głównym bohaterem jest Orbot, który może biegać i kulać się, posługując się przy tym różnymi „dopalaczami”, które go przyśpieszają.

Ściągnij na iOS | Android

PinWar – 0.99$ (przecenione z 1.99$)

PinWar

Pinball, czyli tzw. flipery zna chyba każdy. Tutaj macie do dyspozycji tytuł, który jest futurystyczną i bardzo wciągającą odmianą tej gry.

Ściągnij na iOS | Android

Twin Blades – 0.99$ (przecenione z 2.99$)

Twin Blades

Twin Blades to strzelanka / naparzanka, osadzona w realiach mangowego, średniowiecznego fantasy. Jako bohater musimy stawić czoła złu, mordując całe hordy zombie.

Jazz: Trump’s Journey – 0.99$ (przecenione z 2.99$)

Jazz: Trump’s Journey

Platformówka, w której wcielamy się w Trumpa, poznając przy tym jego wspomnienia, sny i… jazz. Gra oferuje około 3 godzin rozgrywki.

Ściągnij na iOS | Android

Little Nick: The Great Escape – 0.99$ (przecenione z 1.99$)

Little Nick: The Great Escape

Zrecznościówka, będąca adaptacją animowanego serialu Mikołajek. W tej grze naszym zadaniem jest uciekać rowerkiem Nicka, zbierając przy tym rozmieszczone po planszy bonusy.

Ściągnij na iOS | Android

iSlash Premium – 0.99$ (przecenione z 1.99$)

iSlash Premium

W tej grze musimy w odpowiedni sposób przecinać planszę. Zasada iSlash jest prosta – podczas rozcinania planszy nie można odciąć fragmentu z gwiazdkami ninja.

Ściągnij na iOS | Android

Undead Soccer – 0.99$ (przecenione z 1.99$)

Undead Soccer

Piłka nożna i zombiaki to dziwne połączenie. W grze za pomocą piłki nożnej i rożnego rodzaju broni musimy rozwalić jak najwięcej umarlaków.

Ściągnij na iOS | Android

Hasta la Muerte – 0.99$ (przecenione z 1.99$)

Hasta la Muerte

Kolejna, bardzo specyficzna gra zręcznościowo-logiczna. W Hasta la Muerte wcielamy się w śmierć, która musi odprowadzić umęczone dusze na wieczny spoczynek w taki sposób, aby nie dopadły ich demony. Tytuł przypomina trochę Pacmana.

Ściągnij na iOS | Android

Soldier vs Aliens – za darmo (przecenione z 1.99$)

Soldier vs Aliens

Żołnierze kontra obcy – strzelanka, w której podobnie jak w przypadku poprzedniego tytułu, Redneck Revenge, musimy bronić barykady. Tym jednak razem zamiast zombie ubijamy obcych.

Ściągnij na iOS | Android

Aby Escape Deluxe – 0.99$ (przecenione z 1.99$)

Aby Escape Deluxe

Niekonwencjonalne wyścigi, w których wcielamy się w kilka różnych charakterów: Trumpa, Sheeparda, Kastora oraz Ycella.

Ściągnij na iOS | Android

Bee Control – 0.99$ (przecenione z 1.99$)

Bee Control

Pszczoły potrzebują Twojej pomocy. W rozrastającym się ogrodzie musisz tak pokierować pszczołami, aby zebrały jak najwięcej miodu.

Ściągnij na iOS | Android

Gees – 0.99$ (przecenione z 2.07$)

Gees

Gra na podstawie kreskówki. Wcielamy się tu w rolę Gees i przedzieramy się przez 10 różnych światów, pomagając G-Boy, G-Girl oraz G-Cat w odkrywaniu ziemskiej cywilizacji.

Ściągnij na iOS | Android

Joe Dever’s Lone Wolf  – $2.99 (przecenione z 3.64$)

Joe Dever’s Lone Wolf

Według mnie to najlepsza, ale zarazem i najdroższa z prezentowanych tu gier. Lone Wolf powraca jako gra wraz z nową przygodą, nowym systemem walk i świetną grafiką. W grze wnikamy w magiczną księgę, przenosząc się do świata Magnamund. Joe Dever’s Lone Wolf to tak naprawdę Action-RPG w naprawdę mocno rozwiniętą, nieliniową przygodą do odkrycia.

Ściągnij na iOS ($4.19) | Android


  • Geek

    Ten RPG świetny jest, kupiłem tą gierkę – jest warta swojej ceny.