Buzz Launcher

Buzz Launcher – najbardziej widowiskowy launcher na Google Play?

Buzz Launcher był już od dłuższego czasu dostępny w wersji beta. Dzisiaj, ten bardzo efektowny launcher dla systemu Android, pojawił się w wersji finalnej na Google Play. Co oferuje?

Buzz Launcher

Jeśli zainstalujecie Buzz Launcher, to sami zobaczycie, że jest on zupełnie inny, niż cała reszta nakładek na system Android. Oferuje przede wszystkim ponad 20,000 różnego rodzaju szablonów, które całkowicie zmieniają wygląd ekranu startowego w naszym smartfonie / tablecie. Praktycznie każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadać jego gustom. Co ważne, szablony tylko w niewielkim procencie zostały stworzone przez producenta tej aplikacji. Większość z nich to dzieła użytkowników, bo tutaj każdy może zrobić swój szablon i wgrać go na serwery, skąd wszyscy za darmo mogą go pobrać. Niektóre szablony mogą sprawiać pewne problemy, bo wraz z nimi trzeba doinstalować np. różnego rodzaju widgety. Mimo wszystko chyba warto się z tym pobawić, bo rezultaty są bardzo efektowne. Poniżej możecie sami zobaczyć filmową demonstrację tego programu.

Buzz zorganizował nawet konkurs „Homescreen Design Competition”, w trakcie którego wybrana zostanie najlepsza nakładka dla Buzz Launchera. Swoje projekty można zgłaszać do 15 lipca, natomiast zwycięzca zostanie ogłoszony 22 lipca. Nagroda główna, to 10,000$, więc jest o co walczyć.

Buzz Launcher - demonstracja

Buzz Launcher, wraz z całą masą nakładek jest dostępny na stronach sklepu z aplikacjami Google Play (link znajdziecie w źródle tego tekstu). Co najważniejsze, możecie go pobrać zupełnie za darmo.

Źródło: Google Play