Samsung-Galaxy-Note-II-7

Cena Galaxy Note II ujawniona

Niemiecki oddział operatora komórkowego Vodafone, ujawnił cenę w jakiej będzie sprzedawany smartblet Galaxy Note II.

Samsung Galaxy Note II

Samsung Galaxy Note II został wczoraj oficjalnie zaprezentowany, jednak koreański producent nie ujawnił ceny urządzenia. Całe szczęście, dzięki niemieckiemu operatorowi Vodafone znamy już cenę, w jakiej będzie sprzedawany Note II. Jak możecie zobaczyć na poniższej broszurce, smartblet Samsunga wyceniono na 640 euro. Przeliczając na złotówki, według średniego kursu sprzedaży euro z dnia dzisiejszego – wychodzi około 2685zł.

Samsung Galaxy Note 2 - cena

Według mnie, początkowa cena Note II – nie jest wcale zbyt wygórowana. Oczywiście, za taką kwotę moglibyśmy kupić już dość dobry laptop, jednak mimo wszystko Note II to kawał dobrego sprzętu. Dla porównania, Samsung Galaxy S III w przedsprzedaży kosztował około 2810zł.

Ciekawe, na jaką kwotę Note II wycenią nasze rodzime, polskie sklepy. Znając realia i zacofanie handlu tego typu sprzętem w naszym kraju, o cenie dowiemy się dopiero na kilka dni przed premierą – i będzie ona dużo wyższa, niż na zachodzie Europy. Miejmy jednak nadzieję, że rynek ją zweryfikuje, a ceny Note II szybko spadną w okolice 2000zł. Na zachętę – poniżej umieszczam wideo, na którym możecie zobaczyć Galaxy Note II „w akcji”.

Źródło: PhoneArena, Vodafone