hdc-galaxy-s3-0

Chińska podróbka Galaxy S III wygląda prawie jak oryginał

Samsung Galaxy S III to obecnie jeden z najpopularniejszych smartfonów na rynku. Nie ma się więc co dziwić, że Chińczycy postanowili wypuścić jego podróbkę.

hdc galaxy s3

Smartfon, który widzicie powyżej to wcale nie Samsung Galaxy S III, lecz HDC Galaxy S3. Trzeba przyznać, że Chińczycy wykonali „kawał dobrej roboty”, gdyż ich S3 jest bardzo podobny do oryginału. Oczywiście smartfon ma nieco grubszą obudowę i posiada gorsze podzespoły – ale jego cena jest ponad trzykrotnie niższa, niż pierwowzoru.

Według informacji – HDC Galaxy S3 wyposażono w 4.7-calowy ekran, 5MP kamerę główną, 0.3MP kamerkę przednią, 1GHz chip MTK MT6575 i 512MB RAM. Urządzenie w odróżnieniu od oryginalnego SGS3 działa w oparciu o Android 2.3 Gingerbread. Co ciekawe, system na podróbie działa bardzo płynnie i bez żadnych przycięć.

Wielką zaletą HDC Galaxy S3 jest jego cena, która w Chinach wyniesie około 200 dolarów (czyli jakieś 680zł). Radzę jednak uważać, być może wkrótce czeka nas wysyp tych podróbek na polskich portalach aukcyjnych.

Źródło: Phandroid