Qualcomm-S800-CES-2015-

Co ciekawego promuje Qualcomm?

Zbliżające się wielkimi krokami targi CES 2015 przynoszą nam w ostatnich dniach wiele ciekawych plotek, doniesień oraz zagadek, które z przyjemnością dostarczają nam przeróżni producenci mobilnych sprzętów. Tym razem ziarno niepewności zasiał producent popularnych chipsetów Qualcomm.

Qualcomm-S800-CES-2015-

Na profilu tej marki na Twitterze ukazał się wpis, który sugeruje, że w Las Vegas zaprezentowany zostanie ciekawy smartfon z układem z rodziny Snapdragon 800, jednak nie wiemy, o jaką dokładnie jednostkę chodzi. Czyżby pokazane miało zostać urządzenie wyposażone w 64 – bitowego Snapdragona 810? Tego niestety nie wiemy.

Ciekawostką jest również fakt, że grafika towarzysząca temu wpisowi ukazuje tylny panel, który łudząco przypomina konstrukcję charakterystyczną dla ostatnich produktów południowokoreańskiego LG. Mowa tutaj oczywiście o włączniku oraz przyciskach do ustawień głośności. Wygląda więc na to, że to właśnie na konferencji LG pokazany zostanie ten tajemniczy smartfon.

Możemy jedynie spekulować, że chodzi o następcę modelu G Flex, który według plotek ma charakteryzować się mniejszym wyświetlaczem niż jego poprzednik. Jak będzie w rzeczywistości? Tego dowiemy się najpewniej już w przyszłym tygodniu. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na konferencję LG, na której rozwiane zostaną wszelkie wątpliwości.