Color-Flashlight-0

Color Flashlight – czyli latarka na Android

Chyba każdy czasem potrzebuje latarki, ot choćby żeby poświecić sobie w drodze do toalety, albo wymienić w nocy koło w samochodzie. Z pomocą przychodzą smartfony, które można wykorzystać jako latarki, gorzej, gdy nasz smartfon nie posiada diody LED – ale są i na to sposoby.

Color Flashlight

W tej kwestii pomoże nam program Color Flashlight, który wykorzystuje ekran w naszym smartfonie – jako latarkę. Jest to dość niekonwencjonalny sposób na zrobienie z telefonu latarki, ale zaręczam, że skutkuje bardzo dobrze. Jego zasada działania jest bardzo prosta – program generuje jednolite, białe tło i podkręca jasność ekranu do maksymalnej wartości. Efekt jest świetny, a im większy ekran, tym lepszą latarkę uzyskamy.

Color Flashlight

Program oferuje, prócz standardowego, białego oświetlenia – także różne wariacje. Możemy np. z naszego telefonu zrobić policyjnego koguta, który będzie z odpowiednią częstotliwością migać na ekranie (częstotliwość migania też możemy ustawiać).

Color Flashlight

Jak możecie zobaczyć na powyższym zrzucie ekranu – aplikacja oferuje całą gamę opcji, dzięki którym możemy zrobić ze smartfona wszystko, począwszy od latarki, przez policyjnego koguta – a skończywszy na dyskotekowym stroboskopie. Aplikacja jest całkowicie darmowa, link do niej znajdziecie na dole artykułu.

Link: Color Flashlight