Cut The Rope 2

Cut the Rope 2 wreszcie na Androida

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów niezwykle sympatycznej gry Cut the Rope – do Google Play Store trafiła właśnie najnowsza odsłona przygód popularnego zielonego stworka. Użytkownicy Androida mogą czuć się jednak nieco poszkodowani, gdyż Cut the Rope 2 było dostępne dla posiadaczy telefonów od Apple już w grudniu ubiegłego roku. Panowie z ZeptoLab zapewniali jednak, że wersja na Androida pojawi się na początku 2014 roku.

Cut The Rope 2

Grę możemy pobrać zupełnie za darmo, jednak musimy liczyć się z funkcjonowaniem mikropłatności, które mogą ułatwić i uatrakcyjnić rozgrywkę – możemy kupić na przykład szykowne czapeczki dla naszego bohatera oraz specjalne monety. Idea gry jest dokładnie taka sama jak w poprzedniej części – przecinając odpowiednie liny musimy nakarmić Om Nom’a jego ulubionym smakołykiem, którym jest oczywiście ogromny cukierek. W nowej odsłonie gry odwiedzimy nieznane dotąd lokacje i poznamy pięciu nowych bohaterów, a są nimi Roto, Lick, Blue, Toss oraz Boo.

Przedstawiciele ZeptoLab, twórcy popularnego Cut the Rope, nie omieszkali zakomunikować, iż gry z tej serii pobrane zostały aż 500 milionów razy, jednak do tego wyniku przyczyniła się zarówno pierwsza odsłona tej aplikacji, jak i części zatytułowane Time Travel oraz Experiments. Najważniejszą informacją jest jednak to, że w Cut the Rope 2 będą od teraz mogli zagrać również użytkownicy Androida. Poniżej zamieszczam oficjalny trailer z gry, a link do jej pobrania znajdziecie oczywiście w źródle tego tekstu.