Samsung-Galaxy-S-III-czarny-0

Czarny Galaxy S III już w przedsprzedaży

Brytyjski sklep MobileFun rozpoczął przedsprzedaż Samsunga Galaxy S III – w kolorze czarnym.

Samsung Galaxy S III - czarny

Wielu z potencjalnych kupców Samsunga Galaxy S III narzekało, iż w ofercie koreańskiego producenta dostępne są jedynie wersje w kolorach niebieskim i białym. Mało tego – przez bardzo długi okres po premierze wcale nie można było kupić wersji niebieskiej a tylko białą, która nie każdemu się podoba.

Samsung Galaxy S III - czarny

Całe szczęście w sklepach już dawno można kupić niebieską wersję SGS3. Okazuje się jednak, że Samsung do dwóch dostępnych już kolorów postanowił dołączyć kolejny, którego niektórym chyba najbardziej brakowało – kolor czarny. S III w czerni mogliśmy kilkakrotnie oglądać na różnego rodzaju oficjalnych ilustracjach, pokazywanych podczas Igrzysk Olimpijskich 2012. Teraz wygląda na to, że czarny SGS3 jest już bliski pojawienia się na półkach sklepowych.

Samsung Galaxy S III - czarny

Brytyjski sklep MobileFun dodał już do przedsprzedażowej swojej oferty S III w kolorze czarnym. Smartfon wyceniono na tyle samo, co pozostałe wersje kolorystyczne. Według sklepu – urządzenie pojawi się w magazynie w ciągu 4-6 tygodni. Niestety nie wiadomo, jak będzie z dostępnością czarnego Galaxy S III w Polsce. Miejmy nadzieję, że polscy dystrybutorzy równie szybko wprowadzą go swojej oferty, co angielscy – i nie zażyczą sobie za niego więcej, tylko ze względu na kolor.

Źródło: GSMArena