Samsung-Galaxy-S-III-czarny-0

Czarny Samsung Galaxy S III z 64GB pamięci od października w UK

Już od października mieszkańcy Wielkiej Brytanii będą mogli kupić SGS3 w kolorze czarnym – z 64GB wbudowanej pamięci wewnętrznej.

Samsung Galaxy S III - czarny

W połowie lipca mogliśmy się nieoficjalnie dowiedzieć, że Samsung zaniechał planów wypuszczenia 64GB wersji Galaxy S III. Powodem miało być podobno niskie zainteresowanie takim wariantem urządzenia. Całe szczęście jeszcze tego samego dnia – koreański producent zdementował tę informację, więc widzieliśmy już, iż 64GB S3 jednak się pojawi.

Właśnie dzisiaj brytyjski sklep Clove poinformował na swoim blogu, że na początku października wystartuje sprzedaż 64GB wersji Galaxy S III – która na dodatek będzie dostępna w kolorze czarnym. Gdybyś jednak chciał kupić niebieską lub białą wersję z 64GB pamięcią – zajrzyj do sklepu Expansys. Niestety, żaden sklep nie ujawnił, ile będzie kosztować 64GB wariant S III.

Czy czarny Galaxy S III z 64GB pamięcią wewnętrzną pojawi się w Polsce? Tego niestety w tej chwili nie wiadomo. Naszym rodzimym sklepom nadal daleko do zachodnich, które o premierach informują z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. U nas o dostępności produktu dowiadujemy się dopiero na krótko przed jego fizycznym wejściem do sklepu. Całe szczęście mieszkamy nie tak daleko od UK, nic więc nie stoi na przeszkodzie aby zamówić sobie wymarzony smartfon właśnie z tamtejszego sklepu – z dostawą kurierską do domu.

Źródło: Clove