Samsung Galaxy Note 3 – Merlot Red, czerwony

Czerwony Samsung Galaxy Note 3 zadebiutował w Korei

Na początku grudnia Samsung informował, że jego najnowszy phablet, model Galaxy Note 3 – pojawi się także w kolorze czerwonym „Merlot Red”. Zapewnienia Koreańczyków dzisiaj się zmaterializowały, a czerwony Note 3 nareszcie doczekał się swojego debiutu.

Samsung Galaxy Note 3 - Merlot Red, czerwony 2

Niestety z Galaxy Note 3 w tym pięknym kolorze póki co cieszyć się mogą jedynie obywatele Korei Południowej. Nowo pokazane urządzenie będzie dostępne wyłącznie u największego, koreańskiego operatora komórkowego – SK Telecom.

Czy Galaxy Note 3 wygląda w nowym kolorze dobrze? To oczywiście bardzo subiektywne odczucie. Skóropodobny plastik tego urządzenia w tak ciemnym, głębokim zabarwieniu czerwieni na pewno rzuca się w oczy. Taka barwa idealnie wpasowuje się również w świąteczny nastrój i może niektórym kojarzyć się ze Świętym Mikołajem. Z drugiej jednak strony ktoś może pomyśleć, że czerwony Note 3 wygląda nieco jak… podłokietnik skórzanego fotela.

Samsung Galaxy Note 3 - Merlot Red, czerwony

Samsung Galaxy Note 3 jest już w tej chwili dostępny w sześciu różnych kolorach – czarnym, białym, różowym, Merlot Red, Rose Gold Black oraz Rose Gold White. Oczywiście nie wszystkie warianty kolorystyczne można kupić w naszym kraju.W Polsce możemy znaleźć Note 3 jedynie w dwóch kolorach – czarnym i biały. Niestety nie mam zielonego pojęcia, kiedy (i czy w ogóle) Samsung ma zamiar sprzedawać u nas Note 3 w innych barwach.