HTC-Edge-leak-0

Czterordzeniowy HTC Endeavor na targach MWC?

Według najnowszych informacji, HTC zaprezentuje swój pierwszym, czterordzeniowy smartfon już za nieco ponad dwa tygodnie, na targach Mobile World Congress.

HTC Edge

Urządzenie, które możecie oglądać powyżej, widzieliśmy już wcześniej – tyle, że pod nazwą HTC Edge. Najnowszy przeciek, dotyczący tego czterordzeniowego „monstrum” mówi, iż smartfon podczas premiery – zostanie nazwany, jako HTC Endeavor, lub HTC Supreme.

Co w tej chwili wiemy, na temat specyfikacji Endeavor/Supreme? Będzie to smartfon, wyposażony w czterordzeniowy chip Tegra 3 o taktowaniu 1.5GHz, 4.7-calowy ekran o rozdzielczości HD 720p, 8MP aparat z obiektywem f/2.2 i możliwością nagrywania wideo w jakości FullHD 1080p. Według plotek, tajwański producent zaopatrzył urządzenie w 1GB RAM, oraz 32GB pamięci wewnętrznej i czterozakresową łączność GSM. Oczywistym jest także, iż Endeavor będzie działać pod kontrolą systemu Android Ice Cream Sandwich, wraz z nakładką Sense. Nie wiem, jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać targów MWC i oficjalnej prezentacji tego czterordzeniowca.

Źródło: GSMArena