LG Nexus 5 podczas stawiania statuy Android KitKat

Czy Google „przez przypadek” ujawniło Nexusa 5?

Wiele wskazuje na to, że Google podczas prezentacji statuy Androida 4.4 KitKat ujawniło nie tylko nazwę kolejnej wersji swojego OS, ale także coś jeszcze. Na filmie, który pokazuje stawianie monumentu widać szereg osób, które filmują to zdarzenie. Oczywiście większość z nich dysponuje smartfonami, które są nam już doskonale znane, jednak jeden z pracowników Google trzyma w rękach Nexusa, którego do tej pory nigdzie jeszcze nie widzieliśmy. Czy to Nexus 5?

LG Nexus 5 podczas stawiania statuy Android KitKat

Dokładniejsza analiza klatki filmu ujawnia, że mamy do czynienia z tajemniczym smartfonem z tyłu którego znajduje się duży napis „Nexus”, a przy krawędzi urządzenia wizjer kamery oraz flesz LED. Na dole obudowy widać także coś, co do złudzenia przypomina logo LG.

Pikanterii i wiarygodności całemu zdarzeniu dodaje fakt, że Google krótko po ujawnieniu całej sytuacji zmieniło nagranie z YouTube na „prywatne”, przez co nie jest już dostępne. Całe szczęście portal The Verge zdążył ściągnąć film, dzięki czemu sami możemy zobaczyć co na nim widać.

LG Nexus 5 (prawdopodobny)

Czy to LG Nexus 5?

Wszystkie szczegóły domniemanego LG Nexusa 5 zgadzają się z wcześniejszymi doniesieniami, według których nowy Nexus ma być zbudowany na bazie LG G2, jednak jego design zostanie nieco zmieniony. Zniknąć mają przyciski z tyłu obudowy a obiektyw aparatu ma zostać przesunięty bliżej krawędzi. Jak więc widzicie, urządzenie na powyższym zdjęciu potwierdza te informacje.

Googlowskie nagranie przechwycone przez The Verge możecie obejrzeć korzystając z linka poniżej. Nexusa 5 można zobaczyć od 38 sekundy filmu.

KLIK

Źródło: The Verge


  • Rysiek

    Plotki związane z google zawsze są najciekawsze :-) A pozatym chciałem powiedzieć że jest to jedna z najlepszych polskich stron zajmująca się tą tematyką newsy up to date teksty fajnie pisane czym nie mogą się pochwalić inne duże portale. Dlatego niepotrafie zrozumieć czemu na innych portalach tyle komentarzy a tutaj tak słabo w temacie hmmm….

    • http://smartfan.pl Noob

      Wielkie dzięki za słowa uznania! :) Staram się prowadzić ten portal w sposób, którego zawsze mi brakowało w innych tego typu polskich portalach. Strona jest jeszcze młoda, ma niecały roczek, ale mam nadzieję, że się rozkręci i będzie na nią zaglądać coraz więcej takich czytelników jak Ty!