Sony Xperia Z – zupa

Czy można ugotować Sony Xperię Z?

Posiadacze smartfonów wpadają czasami na bardzo dziwne pomysły. Jeden z właścicieli Xperii Z postanowił sprawdzić, czy produkt Sony można wykorzystać podczas… sporządzania zupy.

Sony Xperia Z - zupa

Xperia Z jako składnik zupy? Nie wiem, jak Wam, ale mnie taki sztuczny dodatek chyba nie przypadłby do gustu, zresztą staram się unikać sztucznych dodatków w moim jedzeniu. Mimo wszystko, jeden z właścicieli wodoodpornego smartfonu, Xperia Z, postanowił sprawdzić, jak będzie smakować zupa ugotowana na bazie tegoż właśnie urządzenia.  Zresztą, zobaczcie sami.

Jak widzieliście, posiadaczowi biednej „Zetki”, wkrótce po wrzuceniu jej do gara, gotowanie zupy na bazie urządzenia szybko się odwidziało i smartfon z naczynia wyciągnął. Ekran w Xperii Z, przez działanie wysokiej temperatury odmówił na początku posłuszeństwa, jednak już po chwili (ku mojemu zdziwieniu) wszystko wróciło do normy. Szczerze mówiąc myślałem, że temperatura rzędu 100° Celsjusza, trwale uszkodzi smartfon, jednak jak widać, myliłem się. Wychodzi więc na to, że Xperia Z potrafi znieść naprawdę wiele, a nawet krótkotrwałe gotowanie.

Źródło: YouTube


 • kkk

  pyszna zupa pewnie była ;]

 • Adrian

  Ciekawe czy zupa była zjadliwa

  • http://smartfan.pl Noob

   Pewnie śmierdziała sztucznymi dodatkami 😀

 • ar2rc

  pewnie już jest na alledrogo … hihi