Samsung Galaxy S IV

Czy to Samsung Galaxy S IV?

Portal SamMobile udostępnił zdjęcie, które podobno przedstawia Samsunga Galaxy S IV. Czy to faktycznie nowy flagowiec koreańskiego producenta?

Samsung Galaxy S IV

Czy to Samsung Galaxy S IV?

Fotografia, którą możecie oglądać powyżej przedstawia podobno zdjęcie prasowe Samsunga Galaxy S IV przesłane przez kogoś, kto pracuje u koreańskiego producenta. Urządzenie z wyglądu bardzo mocno przypomina Galaxy S III, jednak zabrakło w nim przycisku Home. Oczywiście oznacza to, że nowy flagowiec Samsunga będzie wyposażony w programowe przyciski, umieszczone na ekranie smartfonu. Kolejną zauważalną różnicą, jest bardzo cienka ramka po bokach ekranu, której tak naprawdę prawie wcale nie ma.

Oczywiście nie wiadomo, czy powyższe zdjęcie jest prawdziwe, czy sfałszowane. Dla mnie urządzeniu na fotografii wygląda mało wiarygodnie, dlaczego? Smartfon jest zbyt podobny do S III – nie wierzę, że koreański producent zaprezentuje aż tak podobne urządzenie do poprzedniej wersji. Dziwi mnie także wielkość ramki na dole i górze ekranu, która jest bardzo duża i zupełnie nie pasuje do znikomej ramki po bokach. Podsumowując – mam nadzieję, że to „fake”.

Źródło: PhoneArena


  • dd

    FAKE!!!