Apple iPhone 5C – kolory

Czy to specyfikacja Apple iPhone 5C?

Świat nowinek technologicznych wprost nie może żyć bez plotek na temat nowych produktów Apple. Tym razem w internecie opublikowano domniemaną specyfikację budżetowego smartfona Apple, modelu iPhone 5C. Według niej we wnętrzu 5C znajdzie się 1GB RAM, 4″ ekran, iOS 7 oraz wsparcie dla Siri.

Apple iPhone 5C - kolory

Dyskusja na temat budżetowego smartfona Apple trwa już od dość długiego czasu. W sieci pojawiały się już zdjęcia tego urządzenia, jednak do dzisiaj nikt nie opublikował dokładnej specyfikacji tej słuchawki. Według dzisiejszego przecieku iPhone 5C ma mieć następującą specyfikację techniczną:

  • Dwurdzeniowy chipset (niestety nie wiadomo jaki)
  • 4″ ekran o rozdzielczości 1136 x 640 pikseli
  • 1GB pamięci RAM, 16/32/64GB pamięci użytkownika
  • 8MP kamera z tyłu, 1.2MP kamerka z przodu
  • Wymiary 124.2 x 58.4 x 7.6mm, waga 106g
  • System operacyjny iOS 7 wraz z Siri (wsparcie dla języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego, japońskiego, chińśkiego, koreańśkiego, włoskiego i hiszpańskiego)

Oczywiście powyższe informacje nie zostały absolutnie nigdzie potwierdzone, traktujcie je więc z ogromnym przymrużeniem oka. Jeśli specyfikacja zostanie jednak potwierdzona oznaczać to będzie, że iPhone 5C to tak naprawdę iPhone 5 zapakowany w plastikową obudowę.

Kiedy iPhone 5C ma zostać oficjalnie pokazany? Według niepotwierdzonych informacji cała feta z tym związana odbędzie się 10 września, a 10 dni potem urządzenie (wraz z iPhone 5S) trafi do sprzedaży. Czy tak się stanie? Potwierdzeniem tego będą zaproszenia, które roześle Apple. Niestety póki co nikt takich zaproszeń nie otrzymał.

Źródło