Samsung Galaxy Note III – nieoficjalny render

Czy tak będzie wyglądać Galaxy Note III?

Samsung dość dobrze ukrywa trzecią generację swojego smartbletu przed wścibskimi oczami mediów. Co prawda w sieci pojawiły się już zdjęcia przedniego panelu urządzenia oraz mało wyraźna fotografia wersji deweloperskiej, jednak to jeszcze nie to czego chciałby każdy Geek. Jednak tym razem możecie zobaczyć render, który ma zobrazować wygląd Galaxy Note III.

Samsung Galaxy Note III - nieoficjalny render

Render, który możecie powyżej oglądać niestety nie ma oficjalnego charakteru. Został stworzony przez kokreańskiego grafika na podstawie tego, co do tej pory wyciekło do sieci. Mimo wszystko daje nam on możliwość zobaczenia, jak najprawdopodobniej będzie wyglądać Note III.

Design urządzenia na renderze jest zbliżony do Note pierwszej generacji oraz Galaxy S II. To oczywiście nie jest powód do narzekań, bo akurat te dwa urządzenia za swój styl są przez wielu użytkowników mocno chwalone. Jeśli Samsung faktycznie pokaże SGN 3, który będzie tak wyglądać – nie będę nad tym ubolewał.

Wraz z renderem w sieci pojawiły się też informacje na temat ceny Note 3. Jeden z rosyjskich sklepów spodziewa się, że smartblet pojawi się w magazynie pod koniec września, a jego cena wyniesie 29 900 rubli, co po przeliczeniu na złotówki daje kwotę 2890 zł. Pamiętajmy jednak, że ceny wszelakich urządzeń mobilnych są w Rosji zazwyczaj dużo wyższe, niż w Europie. Możemy się więc spodziewać, że kwota ta będzie u nas nieco niższa i wyniesie jakieś 2400-2600 zł.

Samsung Galaxy Note III obok Note II - nieoficjalny render

Samsung Galaxy Note III obok Note II

Co interesujące, wraz z debiutem Note III w sklepach ma spaść także cena Galaxy S4. Jeśli chodzi o smartwatch Galaxy Gear, ma on kosztować 14 990 rubli, czyli około 1450 zł. Pierwsze dostawy Gear spodziewane są na początek października.

Przypominam, że oficjalna prezentacja Note III i Galaxy Gear odbędzie się już w środę 4 września.

Źródło: StellistDesign, Hi-tech.mail.ru