Samsung-Galaxy-S-III-leak-0

Czy to Samsung Galaxy S III?

Na stronie portalu Reddit pojawiło się domniemane zdjęcie tego, na co czekają chyba wszyscy wielbiciele systemu Android – Samsunga Galaxy S III.

Samsung Galaxy S III

Według osoby, która zdjęcie umieściła – pochodzi ono od przyjaciela, który zajmuje wysokie stanowisko w firmie Samsung. Dzięki temu (dość wiarygodnemu) przeciekowi – dowiadujemy się kilku, najważniejszych informacji, dotyczących specyfikacji S III. Co zdradził pracownik Samsunga?

SGS3 jest podobno urządzeniem, wyposażonym w czterordzeniowy układ Exynos 4412, 2GB pamięci RAM, 12MP kamerę, oraz ekran Super AMOLED Plus HD – całość zasila bateria o pojemności 2,250mAh. Według tajemniczego pracownika firmy Samsung – urządzenie mierzy 8mm grubości i nie posiada wybrzuszenia na aparat, przez co cały tył smartfona jest gładki. Nie muszę chyba wspominać, że całość działa pod kontrolą Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Jeśli dane się potwierdzą – a wszystko na to wskazuje, to Samsung faktycznie szykuje istną „bombę”, która z powodzeniem zwalczy swoją konkurencję. Miejmy nadzieję, że wkrótce nastąpi oficjalna i pełna odsłona tego super-smartfona.

Źródło: Reddit, Pocketnow