Samsung-Galaxy-S-III-gizmodoB-leak-0

Czy to znowu Samsung Galaxy S III?

Portal Gizmodo Brasil opublikował zdjęcia, które podobno przedstawiają Samsunga Galaxy S III.

Samsung Galaxy S III

Im bliżej premiery SGS3, tym więcej plotek i rzekomych przecieków na jego temat. Tym razem dwa zdjęcia opublikował portal Gizmodo Brasil, według którego możemy na nich oglądać właśnie Galaxy S III.

Samsung Galaxy S III

Zdjęcia nie są najlepszej jakości a samo urządzenie jest straszliwie pomazane. Mogę jednak pocieszyć osoby, którym wyżej widoczny design S III nie przypadł do gustu – według źródeł portalu The Verge, na zdjęciu faktycznie widać SGS3, ale w obudowie testowej, która będzie zupełnie inna w dniu premiery. Warto dodać, że ochrona Samsunga wokół S III jest podobno wyjątkowo silna, firma robi wszystko aby zachować swój najnowszy flagowy smartfon w tajemnicy.

Mnie osobiście cieszy fakt, że Samsung aż tak bardzo chroni swój flagowy produkt. Nie wiemy nawet do końca, czy SGS3 będzie nosił nazwę Galaxy S III, czy jakąś inną. Przypomina to nieco działania Apple, które przecież aż do premiery nie ujawnia swoich smartfonów/tabletów – a do tego momentu „ciśnienie” prasy rośnie do niewyobrażalnych poziomów. Podobne zjawisko możemy obserwować właśnie teraz – tyle, że dotyczące właśnie SGS3.

Przypominam, że prawdopodobna premiera S III odbędzie się 3 maja – miejmy nadzieję, że właśnie wtedy wszelkie nasze wątpliwości zostaną nareszcie rozwiane.

Źródło: PhoneArena, The Verge, Gizmodo Brasil