Motorola-Droid-Razr-promo-0

Czy w Polsce pojawi się Motorola Droid Razr?

Polski oddział Motoroli umieścił na YouTube film promujący premierę tajemniczego smartfona, która odbędzie się 18 października. Czy tym tajemniczym urządzeniem będzie Droid Razr?

Motorola Droid Razr - promo

O Droid Razr wiemy już trochę, ma to być smartfon z 4.3-calowym ekran Super AMOLED qHD (960×540), dwurdzeniowym procesorem 1.2GHz, 1GB pamięci RAM, 8MP kamerą (z możliwością nagrywania filmów FullHD 1080p) i przednią kamerą HD. Według wcześniejszych zapowiedzi producenta – urządzenie jest cieńsze i szybsze, niż iPhone 4S. Zdjęcie przedstawiające Razr możecie obejrzeć TUTAJ.

Motorola na swojej stronie rozpoczęła już odliczanie do 18 października, kiedy to (miejmy nadzieję) – zobaczymy na polskim rynku Motorolę Droid Razr. Jest to o tyle interesujące, iż Motorola od jakiegoś czasu stawiała na pierwszym miejscu swój rodzimy rynek, czyli USA – gdzie jej smartfony pojawiały się jako pierwsze, a po ponad pół roku dopiero w Europie. Wygląda więc na to, że Motorola odchodzi od tej złej praktyki – i wystartuje Droid Razr jednocześnie na całym świecie. Poniżej możecie obejrzeć obiecany wcześniej film promocyjny Motoroli.

Źródło: Motorola