samsung-free-app-lista-0

Darmowe gry Android od Samsunga na niektóre smartfony Galaxy

Samsung pozazdrościł chyba ostatniej promocji Google (wybrane gry i programy za 0.10$) – i postanowił zorganizować własną, być może lepszą promocję.

Samsung free app

Promocja wydaje się nader interesująca – przez dwa miesiące Samsung poprzez Samsung Apps będzie oferować darmowe gry. Niestety, już wiadomo, że nie wszystkie smartfony będą mogły uczestniczyć w tej promocji, a jeśli chodzi o tablety – zostały one z niej całkowicie wykluczone. Nexus S oraz Galaxy Nexus darmowych gier również nie otrzymają.

Lista, którą możecie oglądać na początku artykułu to niepełny spis tego, jakie gry i na które smartfony będą dostępne w promocji. Co trzeba zrobić, aby ściągnąć do 16 darmowych gier? Wystarczy na swoim smartfonie posiadać zainstalowany program Samsung Apps, poprzez który ściągniemy gratisowe gry. Nie ma w tej chwili żadnych informacji, jakoby promocja była skierowana dla poszczególnych regionów świata, więc w Polsce również powinna być dostępna. Jeśli komuś uda się z niej skorzystać – niech koniecznie da znać w komentarzu.

Źródło: Pocketnow