Samsung Galaxy Note – Android Jelly Bean

Do Galaxy Note dołączą dwa inne samsungowe smartblety – 5.8″ i 6.3″ Galaxy Mega

Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, to Samsung ma zamiar rozszerzyć swoją linię tabletów Note o dwa urządzenia Galaxy Mega – z 5.8 i 6.3-calowymi ekranami.

Samsung Galaxy Note - Android Jelly Bean

Według portalu SamMobile, 5.8-calowy wariant Galaxy Mega, będzie oznaczony jako GT-I9152, natomiast większy, 6.3-calowy jako GT-I9200. Niestety nie znamy nawet przybliżonej specyfikacji tych urządzeń, możemy się jedynie domyślać, że będą one wyposażone w ekrany Full HD AMOLED, system (a jak by inaczej) Android oraz prawdopodobnie, jak seria Note – w rysik S Pen.

Kiedy smartblety zostaną oficjalnie zaprezentowane? SamMobile zdradza, że w przypadku Galaxy Mega 5.8 ma to nastąpić między 27 maja a 2 czerwca (kolor biały), Galaxy Mega 6.3 pojawi się nieco później, pomiędzy 17 a 23 czerwca (w kolorach białym i czarnym).

Pamiętajcie oczywiście, że niniejsza informacja jest mało wiarygodna, więc radzę ją traktować bardziej jako ciekawostkę. Według mnie podana data premiery jest trochę za wczesna. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że na długo przed premierą Note III, Samsung pokaże dwa inne smartblety.

Źródło: SamMoble


  • Nazir

    Za mydelniczki Galaxy od Samsung ja już podziękuję