Dungeon Hunter 4

Dungeon Hunter 4 firmy Gameloft, trafia na Google Play oraz Apple App Store

Dungeon Hunter 4 to najnowsza edycja gry RPG, stworzonej przez Gameloft. Firma udostępniła właśnie ten tytuł na platformy iOS (iPhone i iPad) oraz Android.

Dungeon Hunter 4

Pewnie nie wszystkich ucieszy fakt, że gra została udostępniona za darmo, a jak wiemy, tak naprawdę nie ma nic za free. Zamiast opłaty przy zakupie, Gameloft oferuje system zakupów wewnątrz aplikacji. Możemy więc za prawdziwe pieniądze kopić np. lepsze wyposażenie, przyśpieszyć zdobywanie kolejnych poziomów, czy też zakupić niezbędne poty do leczenia, lub uzupełniania many.

Jeśli już zdecydujecie się na instalację tego „eRPeGa” to uważajcie, bo Dungeon Hunter 4 waży dosyć sporo. Do instalacji trzeba pobrać z internetu aż 974 MB danych, co może zabić niejeden pakiet internetowy.

O co chodzi w Dungeon Hunter 4? Jesteśmy prowadzeni przez epicką opowieści o walce dwóch narodów, Valens i Kenashi. Twój bohater, żołnierz Valen, po ciężkim boju budzi się na polu bitwy. Jak się potem okazuje, może on być jedyną nadzieją dla swej nacji.

W grze, można wybrać spośród czterech różnych klas bohaterów. Sama rozgrywka jest bardzo podobna do tej z  Diablo. W trakcie odkrywania fabuły, przyjdzie się nam zmierzyć z setkami różnego rodzaju przeciwników i bossów. Jeśli ktoś chce zobaczyć, jak wygląda gra, zapraszam do obejrzenia poniższego filmu. Oczywiście DH4 można już ściągać, wystarczy w wyszukiwarce App Store lub Google Play wpisać tytuł gry. Miłego!

Źródło: Gameloft