LG G2 – front

Dwa nowe zdjęcia ukazujące LG G2 – pojemność baterii potwierdzona

W sieci dostępna jest już cała masa zdjęć, ukazujących smartfon LG G2. Nikt się chyba jednak nie obrazi, jeśli pokażę Wam kolejne dwie fotografie, które dość dobrze pokazują ten nowy, flagowy smartfon LG.

LG G2 - front

Urządzenie oczywiście nie miało jeszcze swojej premiery, która została zapowiedziana na 7 sierpnia. Mimo wszystko G2 nie jest już dla nas większą tajemnicą. Wiemy, że smartfon posiada 5.2″ ekran 1080p oraz jest pozbawiony fizycznych przycisków na części frontowej (zresztą na zdjęciu widać, że są tam jedynie programowe przyciski systemu Android).

LG G2 - tył i bateria

Drugie zdjęcie pokazuje przyciski do regulacji głośności (widoczne zaraz nad baterią) oraz akumulator, który według opisu ma pojemność 2610mAh.

Z plotek i przecieków, które ukazywały się do tej pory wiemy, że LG G2 ma być napędzany przez chipset Snapdragon 800 (cztery 2.3GHz rdzenie Krait 400 oraz 2GB RAM). Z tyłu znajdziemy 13MP kamerę z optyczną stabilizacją obrazu oraz flesz LED.

LG już rozpoczęło publikację zwiastunów, które mają zachęcić do zapoznania się z G2 na nowojorskiej konferencji. Jeden z nich możecie zobaczyć poniżej. Pokazuje on wcześniej wspomniane przyciski z tyłu obudowy. Musicie przyznać, że jest to bardzo unikalne i nowatorskie rozwiązanie.

LG G2 - zwiastun

Niestety póki co nikt nie wie, ile LG G2 będzie kosztować i kiedy trafi do sklepów. Jeśli mam być pesymistą to śmiało mogę zakładać, że w Polsce urządzenie pojawi się dopiero pod koniec roku. Dlaczego? Przecież Optimus G Pro, którego LG pokazywało na początku roku nie jest do tej pory u nas dostępny, a to raczej słaby prognostyk dla polskiego G2.

Źródło