Dwurdzeniowy następca Samsung Galaxy S oficjalnie potwierdzony

Samsung opublikował swoje dane finansowe, które ukazują rok-do-roku 38% wzrost udziału Samsunga na rynku mobilnym. Jednak w samym raporcie pojawiło się kilka innych kwestii, które z pewnością zainteresują każdego maniaka mobilnych urządzeń spod znaku Android.

Samsung

Z opublikowanego raportu możemy się nareszcie oficjalnie dowiedzieć, na kiedy Samsung zaplanował sprzedaż nowego, ulepszonego modelu Galaxy S, który najprawdopodobniej będzie nosił nazwę Galaxy S 2. Nowy Samsung ma mieć dwurdzeniowy procesor oraz jeszcze bardziej podrasowany ekran – Super AMOLED Plus. Oto, co czytamy w raporcie:

Samsung ogłosił, że wprowadzenie następcy smartphone Galaxy S nastąpi w pierwszej połowie 2011 roku, wyposażony będzie w dwurdzeniowy procesor i wyświetlacz Super AMOLED Plus, aby jeszcze bardziej urozmaicić doznania użytkownika.

Już kilkakrotnie pisałem o następcy modelu Galaxy S, jednak zawsze te informacje miały charakter nieoficjalny, wręcz „pudelkowy”.Teraz mamy jednak pewne informacje, które pochodzą z oficjalnego raportu firmy Samsung. Miejmy nadzieję, że pierwsze wrażenia dotyczące Galaxy S 2 przeczytamy już w lutym, kiedy to będą odbywać się targi Mobile World Congress w Barcelonie. Jeśli wszystko pójdzie według planu – to S 2 zobaczymy w sklepach jeszcze przed wakacjami.

Źródło: eurodroid.com