Eric Schmidt z Moto X

Eric Schmidt już korzysta z Motoroli Moto X (aktualizacja)

Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej plotek, dotyczących nowego googlefona, Motoroli Moto X. Dzisiaj pojawiło się jednak coś naprawdę mocnego – jednemu z fotoreporterów udało się przyłapać CEO Google, Erica Schmidta z niezaprezentowanym jeszcze smartfonem, Motorolą Moto X.

Eric Schmidt z Moto X

Zdjęcia są naprawdę świetnej jakości i bardzo dobrze ukazują, jak ten wyprodukowany przez Motorolę smartfon będzie wyglądać. Jego specyfikacja nie jest jeszcze znana, jednak według plotek w jego wnętrzu znajduje się ekran 720p, dwurdzeniowy 1.7GHz chipset Qualcomm Snapdragon S4 Pro, 2GB RAM, 10MP kamera główna oraz oczywiście Android w wersji 4.2.2 Jelly Bean.

Poniżej możecie obejrzeć także wątpliwej jakości wideo, które pokazuje ludzi używających Moto X na jednej z imprez Google.

To jeszcze nie koniec świeżych przecieków dotyczących Motoroli X. Zdjęcie, które widzicie na dole pokazuje smartfon od tyłu z bardzo bliskiej odległości. Widać na nim smukły plastik, obiektyw kamery oraz flesz LED. Niestety przy kamerce nie ma żadnego napisu, który mógłby potwierdzić jej rozdzielczość. Na prawo od kamery znajduje się grill głośnika, na górze złącze słuchawkowe mini-jack, natomiast po lewej włącznik.

Motorola Moto X

Motorola X ma być smartfonem, którego produkcja będzie się odbywać wyłącznie na terenie USA (to takie patriotyczne zagranie Google, mające pokazać wyższość firmy nad Apple). Pierwsze dostawy urządzenia ruszą podobno pod koniec lata, jednak nie wiadomo, kiedy Google i Motorola chcą oficjalnie zaprezentować swoją nową słuchawkę.

Aktualizacja: Pojawiło się kolejne zdjęcie tego smartfona, tym razem widać na nim front Moto X.

Motorola Moto X - front

Źródło: GSMArena