Cyanogenmod Case – etui

Etui od CyanogenMod? Dlaczego nie!

Lubicie troszczyć się o swojego Nexusa 5 i jesteście zarazem fanami najpopularniejszej modyfikacji opartej o system Android? Producenci CyanogenMod przygotowali nie lada gratkę dla wszystkich swoich miłośników i postanowili zasilić rynek w etui sygnowane swoim logiem.

Cyanogenmod Case - etui

Etui to powstało we współpracy zespołu CyanogenMod oraz CruzerLite i, co najważniejsze, produkt nie posiada zanadto wygórowanej ceny, gdyż w chwili obecnej przyjdzie nam za niego zapłacić $14,90 (nieco ponad 45 złotych). W pierwszych dniach po premierze, etui dostępne jest w czterech kolorach: czarnym, popielatym, białym oraz turkusowym.

Niestety, jak wspomniałem wcześniej, oficjalny produkt sygnowany charakterystycznym logiem z wizerunkiem popularnego „cid’a” skierowany jest wyłącznie dla użytkowników Nexusa 5. Śmiem jednak przypuszczać, że w przypadku sukcesu w tym segmencie rynku, Panowie z CyanogenMod zdecydują się zaprojektować i wysłać na półki sklepowe etui przeznaczone także dla innych popularnych smartfonów.

Wygląda na to, że producent znanej modyfikacji systemu Android chce osiągnąć jak największą korzyść na coraz bardziej wzrastającej popularności CyanogenMod. Etui, które już zadebiutowało, może być początkiem wielkiego sukcesu marketingowego tej marki. Ogromnym jego plusem jest niska cena, jednak ciekaw jestem jak w jej obliczu wygląda jakość wykonania oraz trwałość.