Fifa 14 – logo

FIFA 14 nareszcie na Windows Phone

Wszystkich miłośników piłki nożnej, posiadających zarazem smartfony pracujące pod kontrolą Windows Phone 8 z pewnością ucieszy fakt, iż najświeższa odsłona jednego z najpopularniejszych symulatorów piłki nożnej – FIFA 14 trafiła właśnie do oficjalnego sklepu z aplikacjami Windows Phone Store.

Fifa 14 - logo

Trzeba jednak przyznać, że w przypadku tej aplikacji bardziej uprzywilejowani byli użytkownicy telefonów z Androidem oraz iOS, gdyż FIFA 14 była dla nich dostępna już we wrześniu ubiegłego roku. Właściciele smartfonów z systemem Windows Phone powinni mieć jednak na uwadze fakt, iż ta wersja gry wymaga minimum 1GB pamięci RAM, w związku z tym posiadacze Lumii 520, Lumii 620 oraz Lumii 720 będą musieli uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać FIFY 14 przeznaczonej dla telefonów z 512MB RAM.

Fifa 14 - screenshot

Jeśli chodzi o samą grę to na uwagę zasługuje fakt, że po raz pierwszy w historii jej mobilnych odsłon autorzy dali nam do dyspozycji komentarze w języku francuskim, niemieckim, włoskim oraz hiszpańskim. Jak zapewne pamiętacie, do tej pory mogliśmy grać jedynie w towarzystwie angielskiego komentatora.

FIFA 14 jest pozycją darmową, jednak w przypadku, gdy będziemy chcieli odblokować dodatkowe tryby gry, producent zażąda od nas zapłaty. Nieodpłatnie będziemy mogli skorzystać z opcji Ultimate Team Mode, która umożliwi nam prowadzenie zespołu przez zaledwie jeden sezon.


  • Dj stonka

    fajna gra ciupie na 1020

  • https://www.facebook.com/pages/Nazir/129553720567082 Nazir

    Raczej nie interesują mnie gry na smartfon ale maruderom od Android ubędzie kolejny powód do hejtu

  • Dj stonka

    ja sie pytam kiedy wyjdzie w koncu fifa 13 na androida ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????