Final Fantasy IV

Final Fantasy IV dostępne na Android

Jeśli jesteś fanem serii gier Final Fantasy, to zapewne ucieszy Cię fakt, że na Android właśnie pojawiło się Final Fantast IV. Ta gra, która swoją premierę miała w 1991 roku, jest już dostępna na Google Play. Ile kosztuje?

Final Fantasy IV

Według twórców gry, firmy Square Enix, Final Fantasy IV na Androida, może zaoferować potencjalnemu użytkownikowi całkiem sporo, a m.in.:

  • mówione dialogi dla najważniejszych scen w grze
  • emocje bohaterów, które są uwidocznione podczas rozgrywki
  • nowy system map, w którym gracz startuje z kompletnie zakrytą mapą podziemi (ma to dodać grze tajemniczej atmosfery)
  • Jukebox, dzięki któremu można posłuchać muzyki z gry w dowolnym momencie

Oczywiście w Final Fantasy IV na system Android, nie zabrakło także możliwości ustawiania poziomu trudności, dzięki czemu zarówno ci bardziej, jak i mniej zaawansowani gracze będą mogli czerpać z niej przyjemność.

Wszystko oczywiście wygląda pięknie: fajna gra RPG z ładną grafiką i bardzo rozbudowanym wątkiem fabularnym. Niestety producent tego tytułu, firma Square Enix zażyczyła sobie za Final Fantasy IV astronomicznej kwoty, prawie 53 zł. Rozumiem oczywiście, że Final Fantasy IV to nie byle RPG, ale mimo wszystko za taką cenę można by kupić niejedną, bardzo dobrą grę na komputer stacjonarny (a przecież FF IV na Andka to tylko port, więc programiści nie musieli od nowa tworzyć całej fabuły, animacji itp.). Gdyby jednak kogoś mimo ceny gra zainteresowała, to poniżej może jeszcze na zachętę obejrzeć film, promujący tą produkcję.

Źródło: Google Play