Lg – logo

G3 Lite, G3 Vigor, G3 Vista, G3 Beat oraz G3 Stylus – pięć nowych smartfonów od LG?

Zaledwie kilka dni temu pisałem, że LG być może już wkrótce wypuści do sklepów miniaturową wersję G3, model o nazwie G3 Beat (a przynajmniej tak ma się nazywać na rynku chińskim). Dzisiaj mamy potwierdzenie istnienia G3 Beat, oraz czterech innych smartfonów tego producenta.

Lg - logo

W amerykańskim urzędzie USPTO, zajmującym się zastrzeganiem nazw handlowych, LG złożyło wnioski o ochronę nazw produktów G3 Lite, G3 Vigor, G3 Vista oraz G3 Beat. Niestety nikt nie ma pojęcia, jaką specyfikacją mogą się cechować te urządzenia. G3 Lite może być kolejną „mutacją” wersji mini G3. Z kolei G3 Vista to najprawdopodobniej G3 stworzony specjalnie dla amerykańskiej sieci Verizon. Czym będzie G3 Vigor? Nie wiadomo.

To jednak nie wszystko, bo w bazie danych produktów LG pojawił się smartfon D693, który ma zadebiutować jako G3 Stylus. Smartfon na pewno nie będzie sprzętem high-endowym, gdyż rozdzielczość jego ekranu wyniesie „zaledwie” 960 x 540 pikseli. Niestety podobnie jak w przypadku pozostałych smartfonów, tak i na na temat tego nie ma żadnych innych informacji.

Jak więc widzicie nie tylko Samsung ma w planach ciągłe wypuszczanie „nowych” smartfonów. LG najwyraźniej chce dogonić swojego największego konkurenta, więc też chce wzbogacić swoje portfolio produktów. Gdyby ktoś nie wiedział, LG wkrótce najprawdopodobniej zaprezentuje następcę modelu G Flex. Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że sprzęt nosi nazwę kodową „Liger” i jest oznaczony jako F490L.


  • regoat

    teraz wszystkie modele LG beda sie nazywac G3