Samsung Galaxy Altius Smartwatch – zrzuty ekranu

Galaxy Altius smartwatch – pierwsze zrzuty ekranu z inteligentnego zegarka Samsunga?

W sieci pojawiło się kilka zrzutów ekranu, wykonanych na urządzeniu o nazwie Samsung-GA7 (Altios). Czy to pierwszy, inteligentny zegarek Samsunga?

Samsung Galaxy Altius Smartwatch - zrzuty ekranu

Kilka dni temu na łamach SmartFan.pl prezentowałem Wam spis akcesoriów urządzeń Projektu J. Do niedawna wszyscy myśleli, że jako Projekt J – Samsung oznaczył tylko Galaxy S IV. Dzięki owej liście dowiedzieliśmy się jednak, że w projekcie nie zawarto jednego urządzenia, ale trzy – z których jeden to najprawdopodobniej inteligentny zegarek.

Dzisiaj mamy potwierdzenie tych domysłów, gdyż obrazki, które możecie oglądać w niniejszym tekście – pochodzą z samsungowego smartwatcha. Co możemy z nich wywnioskować?

Z powyższych zrzutów jeden jest szczególnie cenny. Chodzi mi oczywiście o ten, który przedstawia szereg kafelków, na wzór Live Tiles z Windows Phone. Można z nich wywnioskować, że podstawową funkcją smartwatcha, będzie informowanie nas o zdarzeniach, jakie pojawiają się na naszym smartfonie – nadchodzącej wiadomości, nieodebranym połączeniu, odtwarzanej muzyce, czy też wskazówkach nawigacyjnych. Co ciekawe, na screenach widać też, że zegarek działa pod kontrolą systemu AltiusOS – czy to robocza nazwa kodowa zmodyfikowanego Androida, a może autorski system Samsunga? Tego niestety póki co nie wiemy.

Prezentacja Galaxy S IV ma nastąpić 15 marca. Całkiem prawdopodobne, że to właśnie wtedy koreański producent pokaże też swój inteligentny zegarek. Fajnie by było, gdyby Samsung te dwa urządzenia sprzedawał w jednym zestawie, znając jednak rynkowe realia można się spodziewać, że Samsung-GA7 będzie oferowany oddzielnie, jako dodatkowy „ficzer” do S IV.

Źródło: PhoneArena


  • Nazir

    Ja już dziękuję za zegarki/smartfony/tablet z android od Samsung.

    Buble bez aktualizacji z TW i tyle w temacie.