Samsung Galaxy Mega 5.8

Galaxy Mega 5.8 oraz 6.3: poznaliśmy oficjalne ceny tych gigantycznych smartfonów

Prezentacja smartfonów Galaxy Mega 5.8 i 6.3 zaskoczyła chyba wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że Samsung pójdzie aż tak daleko i zaprezentuje urządzenia z wręcz irracjonalnie dużymi ekranami. Koreański producent już jednak nie raz udowodnił, że potrafi sprzedać nawet coś, co z pozoru wydaje się mało atrakcyjne. Na ile Samsung wycenił swoje dwa, nowe smartblety?

Samsung Galaxy Mega 5.8

Samsung Galaxy Mega 5.8

Urządzenia Galaxy Mega 5.8 i 6.3 zostały wczoraj oficjalnie zaprezentowane w Indiach, a Samsung ujawnił ich ceny. Za model Galaxy Mega 5.8 będzie trzeba tam zapłacić około 445$, czyli w przeliczeniu na złotówki jakieś 1460 zł. Z kolei gigantycznego Galaxy Mega 6.3 wyceniono na ok. 563$, czyli 1845 zł. W tamtejszych sklepach pojawi się też Galaxy Mega 5.8, w wersji z dual-SIM. Jego cena niestety nie została ujawniona.

Jeśli chcecie nieco nam bliższych, europejskich przykładów cen, to zajrzyjcie sobie do brytyjskiego sklepu Clove, który już uruchomił przedsprzedaż Galaxy Mega 6.3. Niestety, kwota którą „woła” Clove jest sporo wyższa, niż ta w Indiach. Jeśli będąc w Anglii, będziecie chcieli zamówić w przedsprzedaży ten smartfon, przyjdzie wam za to zapłacić aż 460 funtów brytyjskich, czyli około 2275 zł. Oczywiście cena dotyczy urządzenia bez żadnej umowy i SIM-locka.

Niestety, w Polsce póki co brak jakichkolwiek wzmianek, na temat pojawienia się Galaxy Mega 5.8 i 6.3. Jeśli znacie jakiś polski sklep, który prowadzi już przedsprzedaż któregoś z tych dwóch smartfonów, nie czekajcie i napiszcie o tym w komentarzu pod tekstem. Sam jestem ciekaw, kiedy do naszego kraju zawitają te dwa giganty.

Źródło: GSMArena