samsung-galaxy-nexus-event-0

Galaxy Nexus (Nexus Prime) – jednak 19 października

Według najnowszej informacji, podanej przez portal BGR – prezentacja Nexus Prime (Google Nexus), odbędzie się już 19 października.

samsung galaxy nexus - event

Samsung rozesłał do redakcji portali zaproszenia na konferencję, która odbędzie się 19 października. Tym samym potwierdziła się poprzednia plotka, która mówiła, że to właśnie 19 października w Hong Kongu, zobaczymy Nexus Prime. BGR niestety wymazał z zaproszenia lokalizację całego eventu, można się jedynie domyślać, że będzie to właśnie Hong Kong.

Zaproszenie oczywiście nie mówi wprost, że zobaczymy Nexus Prime – jednak wcześniejsze wideo, oraz obrazek sandwicha w kształcie Androida, wyraźnie dają do zrozumienia, że „gwoździem programu” będzie Android 4.0 Ice Cream Sandwich, oraz Nexus Prime. Swoją drogą, portal BGR nie nazywa nowego Nexusa – Nexus Prime, lecz Galaxy Nexus, może się więc okazać, że taką nazwę handlową będzie nosiło wspólne dziecko Samsunga i Google. Przypominam, że Galaxy Nexus (Nexus Prime) mogliśmy już oglądać na zdjęciach i wideo – znajdziecie je TUTAJ.

Źródło: BGR