Samsung Galaxy Note Edge – biały

Galaxy Note Edge kupimy także w polskich sklepach

Już na krótko po premierze innowacyjnego phabletu Samsunga, modelu Galaxy Note Edge, jasne stało się, że będzie to urządzenie koncepcyjne, dostępne w charakterze serii limitowanej. Spekulowano także, że smartfon ten nie zawita na półkach europejskich sklepów, jednak wiemy już oficjalnie, iż będzie zupełnie inaczej, a urządzenie to trafi w najbliższym czasie także do Polski.

Samsung Galaxy Note Edge - biały

Samsung Galaxy Note Edge pojawi się w Europie już całkiem niedługo i będzie można go nabyć w wybranych punktach sprzedaży za €899, co w dniu dzisiejszym w przeliczeniu na polską walutę wynosi około 3800 złotych. Kiedy możemy się spodziewać tego phabletu w sklepach? Dla przykładu, w Danii pojawi się on już 12 grudnia tego roku. Na liście 22 krajów, do których Galaxy Note Edge wysłany zostanie drogą oficjalną, znajduje się także Polska – w naszym kraju nabyć będziemy mogli nabyć oczywiście model SM-N915FY.

Pełna lista krajów, do których trafi Samsung Galaxy Note Edge:

Model SM-N915F

  • Rosja i Kazachstan

Model SM-N915FY

  • Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Luksemburg, Hiszpania, Włochy, Szwajcaria, Polska, Francja, Dania, Finlandia, Islandia, Norwegia, Szwecja, Austria i Portugalia

Model SM-N915G

  • Indie, Australia, Singapur, Nepal

Obecność Samsunga Galaxy Note Edge została już wcześniej zapowiedziana na rynkach takich jak Stany Zjednoczone, Japonia oraz Korea Południowa, dlatego też powyższa lista ich nie uwzględnia.