desire_hd_2

Galaxy S 2, Desire HD2, Desire 2, Wildfire 2 – wyciekły pełne specyfikacje?

Portal Pocketnow.com ujawnił rzekome specyfikacje modeli smartfonów Galaxy S 2, Desire HD2, Desire 2, Wildfire 2 – ale czy są one na pewno prawdziwe?

Desire Hd2

Portal chwali się nowymi specyfikacjami, które pochodzą podobno z przecieku od firmy Expansys. Specyfikacje prezentuję na ilustracjach poniżej.

Samsung S 2 - specyfikacja

htcdes2-specs

htcdeshd2-specs

htcwild2-specs

Pozostaje pytanie, czy można tym specyfikacjom wierzyć i uznać, że są autentyczne? Niestety o to będzie ciężko, pominę już fakt, że Samsung Galaxy S 2 jest oznaczany jako i9200 (a nie jak podano tu – i9100). W podawanych specyfikacjach jest cała masa błędów, np. układy podawane tutaj w specyfikacji Galaxy S 2 oraz Desire HD2 (chodzi o Qualcomm 8260) nie posiadają jednostki graficznej Adreno 205 (jak podano w specyfikacji), ale Adreno 220.

Poza tym, czy HTC Desire HD2 może posiadać ekran, o wielkości zaledwie 3,3-cala? To mało prawdopodobne. Desire HD2 według specyfikacji ma też mieć jedynie 512MB RAM, a przecież obecny już od jakiegoś czasu na rynku HTC Desire HD posiada 768MB RAM – więc HD2 miałby być krokiem wstecz? Nie wydaje mi się.

Te przecieki mogę z czystym sumieniem uznać za nieprawdziwe, lub obarczone tak wieloma błędami – że nie warto przywiązywać do nich większej uwagi. Można jedynie z czystej ciekawości sprawdzić, czy zostaną one chociaż w części potwierdzone na targach MWC, czy całkowicie obalone.

Źródło: pocketnow.com