Galaxy S – aktualizacja do Android 2.2 (froyo) 11 listopada?

FroyoZ nieoficjalnych informacji pochodzących ze strony youmobile.org wynika, że aktualizacja OS w Samsungu Galaxy S dla Polski rozpocznie się 11 listopada. Informacja nie jest pewna, inne, bardziej pewne źródła podają, że aktualizacja ma być udostępniona w Polsce między 15 a 30 listopada. Która informacja się sprawdzi – okaże się mam nadzieję w tym miesiącu.

Aktualizacja:
Jak się okazuje update OS dla Galaxy S i9000 został właśnie udostępniony w Polsce, niestety jedynie dla użytkowników, którzy kupili swój smartphone w sieci ERA. Jest to jednak dobry znak, mam nadzieję, że dla reszty Polski aktualizacja ukaże się lada dzień.

Aktualizacja (22 listopada 2010):
Niestety 11 listopad okazał się jedynie plotką, bo Samsung dla Polski aktualizacji do Froyo dla i9000 ciągle nie udostępnił. Jedynymi szczęśliwcami są posiadacze telefonów z ERY, gdyż dla nich o dziwo Samsung już dość dawno udostępnił aktualizację do Android 2.2 – niestety nie dotyczy to wszystkich Galaxy S z ERY, a jedynie niektórych wersji tego smartphone’a.

Data wprowadzenia Froyo dla wszystkich wersji Galaxy S w Polsce nie jest ciągle znana. Jeśli taka aktualizacja się pojawi – na pewno o tym napiszę w nowym newsie. Póki co jedynym sposobem na wgranie Froyo do Samsung Galaxy S jest albo grzebanie w rejestrze, albo flashowanie programem Odin.

Aktualizacja (23 grudnia 2010):
Pojawiła się aktualizacja do Froyo dla SGS z sieci Play, upgrade jest dostępny przez program Kies.

Aktualizacja (27 grudnia 2010):
Pojawiła się aktualizacja do Froyo dla SGS z sieci Plus, upgrade jest dostępny przez program Kies.