Samsung Galaxy S IV – zrzut ekranu

Galaxy S IV – kolejna porcja zrzutów ekranu, specyfikacja potwierdzona

Premiera Galaxy S IV, która odbędzie się w przyszły czwartek, zbliża się do nas wielkimi krokami. Im jej bliżej, tym Samsungowi trudniej utrzymać tajemnice, dotyczące jego najnowszego flagowca.

Samsung Galaxy S IV - zrzut ekranu

Tym razem do Waszego wglądu oddaję garść zrzutów ekranu, wykonanych na Samsungu Galaxy S IV. Wiem wiem, dzisiaj już prezentowałem inne zrzuty, które też miały pochodzić z SGS4 (a które był tak naprawdę z oficjalnego firmware Android 4.2.1, przeznaczonego dla S III). Tym razem jednak wszystko wskazuje na to, że screeny faktycznie zostały wykonane na S IV. Podobno koreański producent już rozsyła testowe wersje „czwórki” do niektórych operatorów, stąd przecieki. Czego się z nich dowiadujemy?

Na zrzutach ekranu widać m.in. fragment interfejsu kamery SGS4. Możemy tam zauważyć, że nowy flagowiec będzie (zgodnie z wcześniejszymi plotami) wyposażony w 13 MP kamerę. Screeny zdradzają też, że S IV ma 5-calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, 1.8 GHz, czterordzeniowy procesor oraz 2 GB RAM.

Jeśli zrzuty są prawdziwe, to potwierdza się także to, że w SGS4 będzie zamontowany 8-rdzeniowy chip Exynos 5 Octa. Na jednym ze screenów widać, że urządzenie w momencie wykonywania zrzutów ekranu, działał pod kontrolą rdzeni ARMv7, a dobrze przecież wiemy, że Octa w momencie wykonywania mniej zasobożernych procesów działa na 4x Cortex-A7, podczas gdy bardziej wymagające zadania odpalają paczkę 4x Cortex-A15.

Miejmy nadzieję, że do 14 marca pojawi się jeszcze więcej przecieków, także tych, ukazujących wygląd Galaxy S IV.

Źródło: PhoneArena