Samsung Galaxy S4 mini Black Edition – front i tył

Galaxy S4 Mini LTE Black Edition dostaje KitKat 4.4.2

Chociaż posiadaczy Samsunga Galaxy S4 Mini LTE Black Edition nie ma w Polsce zbyt wielu, to mimo wszystko pewnie wszystkie te osoby ucieszy wiadomość, że ich smartfon dostaje właśnie aktualizację do Android 4.4 KitKat.

Samsung Galaxy S4 mini Black Edition - front i tył

Upgrade o którym mowa podnosi wersję systemu Galaxy S4 Mini Black Edition do 4.4.2 KitKat. Chciałbym powiedzieć, że jest to najnowszy, dostępny obecnie wariant tego systemu, ale tak oczywiście nie jest. Nie tak dawno temu Google opublikowało przecież Androida 4.4.3, będącego w tym momencie najnowszą wersją Andka.

Niestety nie wiem, czy upgrade dla Galaxy S4 Mini Black Edition jest dostępny poprzez samsungowy Kies, czy może przez OTA. Mimo wszystko tradycyjnie możemy się zapewne spodziewać, że nowy firmware zostanie udostępniony partiami, więc każdy region świata może go otrzymać w innym momencie. W tej chwili wiem jedynie, że KitKat dla Galaxy S4 Mini Black Edition jest udostępniany przez belgijskiego operatora komórkowego Proximus.

Gdyby ktoś chciał wiedzieć, kiedy zwykły Galaxy S4 Mini dostanie KitKata, zapraszam po tą informację do mojego poprzedniego tekstu. Wszelkie dane dotyczące KitKata dla Galaxy S4 Mini Black Edition, znajdziecie poniżej.

Model: GT-I9195
Nazwa modelu: GALAXY S4 mini LTE
Kraj: Belgia (Proximus) (Black Edition)
Wersja: Android 4.4.2
Lista zmian: 1646188
Data: 23 Maj 2014
Product Code: PRO
PDA: I9195XXUCNE6
CSC: I9195YPRCNE2
MODEM: I9195XXUCNE6


 • luk

  No i mam s4 mini black edition i na razie nic nie ma. Tylko nie wiem czy to normalne, że mam wersje modemu I9195XXUBML4…

  • Dobry Ziom

   http://live.samsung-updates.com/details/29382/Galaxy_S4_Mini_LTE/GT-I9195/PRO/I9195XXUCNE6.html spróbuj pobrać tego softa i zainstalować przez Odin :) to Kikat na GT-i9195 :)

  • http://smartfan.pl/ Noob

   Póki co nie wszyscy dostali ten nowy soft, trzeba czekać a na pewno się pojawi.

  • Wk101

   Też mam taką słuchawkę, wersja modemu ta sama co u Ciebie. Sprawdzałem dziś przez Kies i też na razie nie ma. Dziwi mnie tylko, że wszędzie na stronach w necie model S4 Mini Black Edition miał na screenach inne tapety (jakieś figury szachowe czy coś) i dodatkowo podobno inne dźwięki w porównaniu do „zwykłych” wersji, a tu tego nie mam. Szczególnie mi na tym akurat nie zależy, ale jakieś zdziwienie pozostaje. Może tak ma wersja europejska. Telefon kupiłem ze sklepu, bez simlock’a, bez brandingu-czysty, także może akurat na nasz rynek polecieli po standardzie i nie chciało im się bawić w „softowe” dodatki, tylko wrzucili to co wszędzie :). Reszta tak jak powinno być, czyli tylny panel a’la skóra i czarny front pod szkłem bez tych kropek jak w reszcie modeli. A jak jest u Ciebie?

 • Dobry Ziom

  s4 mini duos będzie też w tym miesiącu?

  • http://smartfan.pl/ Noob

   Teoretycznie :)