Samsung Galaxy S4 ze Snapdragonem 800 – niemiecki baner

Galaxy S4 ze Snapdragonem 800 trafia do Europy

Samsung Galaxy S4 I9506, który jeszcze do niedawna był do kupienia wyłącznie w ofercie koreańskiego operatora SK Telecom – teraz trafi także do Europy. Urządzenie, będące tak naprawdę podrasowaną wersją zwykłej Czwórki, już pojawiło się na stronach niemieckiego oddziału Samsunga.

Samsung Galaxy S4 ze Snapdragonem 800 - niemiecki baner

Galaxy S4 I9506 został wyposażony m.in. w łączność LTE+ (znaną też jako LTE-Advanced) oraz chipset Snapdragon 800 z czterema rdzeniami taktowanymi częstotliwością 2.3GHz. Reszta specyfikacji tego supersmartfona w stosunku do klasycznego S4 nie zmieniła się.

Niestety nie wiadomo, kiedy Samsung ma zamiar wprowadzić Galaxy S4 I9506 do sklepów. Być może pojawienie się profilu tego smartfona na niemieckich stronach Samsunga sugeruje, że to właśnie u Niemców urządzenie będzie dostępne w pierwszej kolejności? Cena również pozostaje nieznana, jestem jednak przekonany, że będzie ona tylko trochę niższa od tej Samsunga Galaxy Note 3.

Jeśli już o Galaxy S4 mowa to dodam tylko, że po sieci krążą pogłoski, iż Samsung planuje również podrasowaną wersję Galaxy S4 Active. Na ten temat nie ma jednak póki co żadnych, oficjalnych wzmianek.

Swoją drogą wielu producentów powinno brać z Samsunga przykład. HTC, które boryka się z problemami finansowymi i spadkiem sprzedaży, mogłoby zrobić to samo z HTC One. Jestem pewien, że odświeżony model tego smartfona ze Snapdragonem 800 zyskałby wielu fanów. Czego się jednak spodziewać po firmie, która swój najnowszy phablet, One Max – wypuszcza z nie najświeższym już chipem Snapdragon 600.

Źródło