Samsung Galaxy Young i Galaxy Fame

Galaxy Young i Galaxy Fame – nowe smartfony Samsunga

Smartfony Samsunga rosną jak grzyby po deszczu. Koreański producent właśnie zaprezentował swoje dwie, nowe słuchawki – modele Galaxy Young i Galaxy Fame.

Samsung Galaxy Young i Galaxy Fame

Samsung Galaxy Young Duos (po lewej) i Galaxy Fame (po prawej)

Jak się pewnie domyślacie, urządzenia są przeznaczone na niską półkę sklepową. Obydwa działają w oparciu o system Android 4.1 Jelly Bean.

Galaxy Young wyposażono w 3.27-calowy ekran LCD o rozdzielczości 480 x 320 pikseli, 1 GHz procesor, 768 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci masowej oraz slot na karty microSD. Koreańczycy nie zapomnieli oczywiście o kamerze, która w Young ma 3 MP i stały fokus. Kamerka potrafi nagrywać filmy zaledwie w jakości VGA, z prędkością 24 fps. Za łączność odpowiadają m.in. takie moduły, jak Bluetooth 3.0, Wi-Fi oraz A-GPS. Zasilanie w smartfonie stanowi 1,300 mAh bateria.

Do sklepów trafią dwie wersje Young – Galaxy Young i Galaxy Young Duos (z obsługą dual SIM).

Kolejnym z zaprezentowanych dzisiaj smartfonów, jest Samsung Galaxy Fame. Słuchawka ma większy niż Young, 3.5-calowy ekran o takiej samej rozdzielczości, 5 MP kamerę z autofokusem, kamerkę VGA do przeprowadzania rozmów wideo, 512 MB RAM oraz (opcjonalnie) NFC. Podobnie jak poprzedni model, tak i w tym przypadku dostępna będzie wersja z dual SIM – Galaxy Fame Duos.

Niestety Samsung nie ujawnił kiedy i za ile ma zamiar sprzedawać swoje nowe produkty. Całkiem możliwe, że tych szczegółów dowiemy się na MWC 2013.

Źródło: Samsung


 • forumiak

  oo nazirek na każdym forum jest i znowu nexus (gówniany) + wp i stara śpiewka nie stać mnie to po co to piszesz setki ludzi już to wiedzą 😉

 • Nazir

  Hahaha…czy to już początek braku pomysłów i upadek Samsung bo tak kończą jak inni wcześniej

  Te telefony to droga do na dno.
  Jeszcze jeden bubel z android i ośmieszanie serii Galaxy.
  Galaxy miało być rozpoznawalne dla top serii S i Nexus a teraz galaxy to śmiecie szrot nie określonych ilości odgrzewanych kotletów o specyfikacji z poprzedniej epoki .

  • Zgredzik

   Nazir nie zgodzę się z Tobą. W tej chwili tylko Samsung znalazł drogę, jak z Androida czerpać zysk (oprócz oczywiście Google). Smartfonów faktycznie wypuszczają pełno słuchawek, ale ma też wśród nich sporo wartościowych – zresztą, sprzedają się świetnie. Zresztą, królem odgrzewanych kotletów jest Apple 😀

   • Nazir

    Ale produkowanie ilości szmelcu jako Galaxy tylko zniechęci z czasem do tego.
    Gdy upada marka prestiż to upada już firma i wszystko.

    Do tej pory był iPhone vs. Galaxy za chwilę galaxy to będzie szmelc a nie top model

    Zamiast aktualizować wszystkie Galaxy S i dbać o prestiż to doprowadzą do tego co htc.
    Nie mają prestiżowego modelu dla tych co płacą 2000zł. i poczuli się wyróżnieni lepiej traktowani .
    Firma straciła klientów za masówkę htc i zero aktualizacji… bo zaczynają kupować Lumia z WP lub iPhone ew. jeszcze ktoś chciał mieć Galaxy.

    Mój nowy smartfon w planie i tylko Nexus lub WP