Gameloft Asphalt 8: Airborne

Gameloft zapowiada Asphalt 8: Airborne oraz Brothers in Arms 3 (aktualizacja)

Jeden z najbardziej znanych na świecie producentów gier mobilnych, francuska firma Gameloft, zapowiedziała nowe odsłony swoich hitów – Asphalt 8: Airborne i Brothers in Arms 3. Grafika tych dwóch tytułów prezentuje się wyśmienicie, zresztą zobaczcie sami.

Gameloft Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne

Asphalt 8: Airborne, czyli następca doskonałej ściganki Asphalt 7: Heat, na screenach wygląda przepięknie. Co prawda na zwiastunie, który zaraz zobaczycie widać, że gameplay w Asphalt 8 nie został zbyt mocno zmieniony, za to jakość grafiki jak na mobilną grę robi piorunujące wrażenie.

Gameloft Asphalt 8: Airborne

Według Gameloftu do gry dodany został zupełnie nowy silnik obsługujący fizykę, przez co auta zachowują się dużo realniej a ich prowadzenie daje jeszcze więcej frajdy.

Gameloft Asphalt 8: Airborne

Gameloft Asphalt 8: Airborne

Oczywiście nie obyło się bez wzbogacenia gry o kilka nowych torów i trybów multiplayer. Szkoda tylko, że Gameloft nie zdradził, kiedy ma zamiar opublikować ten tytuł i jaka będzie jej cena. W ciemno obstawiam jednak, że w pierwszej kolejności pojawi się na platformy iOS oraz Android. Aby jeszcze bardziej zachęcić Was do Asphalt 8: Airborne, poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun.

Aktualizacja: Znamy już cenę i datę wejścia Asphalt 8 do App Store i Google Play. Gameloft poprzez swoje twitterowe konto ujawnił, że gra na stronach sklepów pojawi się dokładnie 22 sierpnia i ma kosztować 0.99$, czyli nieco ponad 3 zł. Poniżej możecie zobaczyć także nowy zwiastun tej gry.

Brothers in Arms 3

Kolejna gra, którą zapowiedział francuski gigant, to Brothers in Arms 3. W tym tytule wcielamy się w żołnierza i z widoku trzeciej osoby – musimy mordować naszych wojennych przeciwników.

Gameloft Brothers In Arms 3

Podobnie, jak w przypadku Asphalt 8, tak i tutaj Gameloft doda trochę nowych “poziomów”i i trybów gry. Szkoda, że w do tej strzelanki nie udostępniono żadnego trailera, który zobrazowałby nam rozgrywkę. Mimo wszystko pozostają nam screeny, które prezentują fenomenalną grafikę.

Gameloft Brothers In Arms 3

Kiedy Brothers in Arms 3 pojawi się w sprzedaży? Gameloft jeszcze tego nie ujawnił. Jednak tak, jak w przypadku Asphalt 8, tak i tu jestem pewny, że jako pierwsi grą będą mogli się cieszyć posiadacze urządzeń z Andkiem i Apple iOS.

Gameloft Brothers In Arms 3

Źródło: Gameloft (1, 2)