Google-Android-invite-29-10-2012-0

Google odwołuje zapowiedzianą na 29 października prezentację

Google niestety musiało odwołać konferencję prasową, która była zapowiedziana na 29 października. Powód odwołania konferencji – huragan Sandy.

Google - Android - zaproszenie

Sandy już w poniedziałek ma przechodzić przez Nowy Jork, czyli miasto, w którym to Google zaplanowało swoją konferencję. Firmie nie uda się więc „chytra sztuczka” prezentacji swoich nowinek dokładnie w tym samym dniu, w którym Microsoft zaprezentuje system Windows Phone 8. Niestety, Google nie ustaliło jeszcze terminu zastępczego dla odwołanej konferencji. Można jednak przypuszczać, iż nastąpi to dość szybko.

Google, poza faktem, że konferencja ma dotyczyć systemu Android – nie zdradziło żadnych innych informacji. Z przecieków wiemy jednak, iż gigant z Mountain View miał zaprezentować Android 4.2, smartfon LG Nexus 4 oraz tablet, z 10-calowym ekranem o ogromnej rozdzielczości, Samsung Nexus 10.

Okazuje się więc, że przez huragan Sandy – poniedziałek nie będzie aż tak „technologicznie emocjonujący”, jak mogło się wydawać. Mimo wszystko, do obejrzenia pozostaje prezentacja Windows Phone 8, która odbędzie się w San Francisco – więc bardzo daleko, od nieszczęsnego huraganu.

Źródło: The Verge