GooPhone One – czarny

GooPhone One – pierwsza podróbka HTC One już jest!

Chińczycy to bardzo pomysłowy i przedsiębiorczy naród, który dzięki sprzyjającemu prawu – nie waha się czerpać z cudzych pomysłów. Podobnie jest i tym razem. Oto GooPhone One, czyli podróbka HTC One.

GooPhone One - czarny

GooPhone to firma, która jest już nam dość dobrze znana. Producent ten wsławił się m.in. wypuszczeniem androidowego wariantu Apple iPhone 5, pod nazwą GooPhone i5. Co ciekawe, chińczykom udało się nawet opatentować wygląd iPhone 5 – i to jeszcze przed jego premierą.

Prezentacja HTC One (znanego też jako HTC M7), odbędzie się już jutro, w Nowym Jorku. Przedsiębiorczy naród chiński postanowił wykorzystać nowy produkt Tajwańczyków, aby zareklamować swój, który wyglądem łudząco przypomina domniemany wygląd One (znany m.in. z poprzednich przecieków). Wizualizacje, jakie zaprezentował chiński producent (widoczne w niniejszym artykule) wyglądają w zasadzie identycznie, jak te One z tą różnicą, że na dolnej części mają logo GooPhone.

GooPhone One - biały

Jak prezentuje się specyfikacja nowej podróby? Słuchawka ma mieć czterordzeniowy chipset MediaTek MT6589, 4.7-calowy ekran, 1 GB RAM i (być może) 13 MP kamerę.

Ciekawe tylko, Chińczykom uda się opatentować wygląd GooPhone One – i to jeszcze zanim zrobi to HTC.

Źródło: GizChina


  • Nazir

    Bardzo ciekawe ile taka podróbka będzie kosztować i jaka specyfikacja

    • Zgred

      Pewnie tak jak w przypadku i5, czyli jakieś 500-800 zeta. Nigdy bym czegoś takiego nie kupił, przecież to chłam, którego wykonanie będzie mieć się nijak do HTC One.