Zynga-Horn-0

Gra Horn dostępna na iOS i Android

Horn to klasyczna gra przygodowa akcji, w której z widoku trzeciej osoby walczymy z przeciwnikami. Gra jest już dostępna na systemy iOS i Android.

Zynga Horn


Producent tytułu, firma Zynga – postarała się o fenomenalną oprawę graficzną swojej gry, która jest w pełnym 3D. O co chodzi w Horn? W grze wcielamy się w młodego czeladnika, kowala, który nazywa się Horn. Nasz bohater ma nader trudne zadanie – musi uwolnić świat od złych, gigantycznych potworów, które panoszą się dosłownie wszędzie. Za broń nie służą nam oczywiście wyrzutnie rakiet i karabiny maszynowe, lecz bardziej tradycyjny oręż, jak miecze i kusze.

Jeśli obejrzeliście zdjęcia z powyższej galerii i poniższy film, to pewnie tak jak ja doszliście do wniosku, iż gra bardzo przypomina słynny tytuł z PS2 – Shadow of the Colossus. Tak jak w tym słynnym tytule, tak i w Horn – gramy w pojedynkę, za pasem jedynie kusza i miecz, a przeciwnikami są potwory wielokrotnie większe, niż my.

Niestety, nie wszystkim posiadaczom androidowego sprzętu będzie dane pograć w Horn. Według producenta – gra została zoptymalizowana pod układy nVidia Tegra 2 i Tegra 3, więc nie da się jej ściągnąć z Play Store na inne platformy.

Zarówno wersja na iOS oraz Android kosztuje $6.99 (na dzień dzisiejszy około 26zł). Gdyby ktoś chciał się na nią skusić – linki znajdzie w źródle artykułu.

Źródło: App Store, Play Store