ZTE Grand S Flex

Grand S Flex – nowy smartfon ZTE trafia do Polski

ZTE to coraz bardziej znana u nas firma, która niestety nadal kojarzy się w Polsce z tanią „chińszczyzną”. Chiński gigant jednak kontynuuje europejską ekspansję, czego efektem jest prezentacja 5″ smartfona Grand S Flex.

ZTE Grand S Flex

5-calowy ekran IPS, w jaki wyposażono Grand S Flex ma rozdzielczość wynoszącą 1280 x 720 pikseli (HD). Wewnątrz sprzętu znajdziemy także dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1.2GHz (chipset Qualcomm Snapdragon MSM8930 z rdzeniami Krait i grafiką Adreno 305), 1GB RAM’u oraz 16 GB pamięci na dane użytkownika. Dodatkowo jest tu 8MP aparat z fleszem LED oraz 1MP kamera z  przodu. Co do zasilania i systemu, mamy tu Android 4.1 Jelly Bean oraz 2300 mAh baterię. Ważnym aspektem Grand S Flex jest to, że wyposażono go w obsługę łączności w standardzie 4G LTE.

Smartfon mierzy 145 x 70 x 8.9 mm, a jego waga wynosi ok. 130 gramów. ZTE Grand S Flex jest już do kupienia na terenie Hiszpanii, Czech i Słowacji, jednak w ciągu kilku dni powinien pojawić się także w Polsce, Niemczech oraz Finlandii. Cena smartfona wynosi 299 euro, czyli około 1260 zł.

Czy ZTE znajdzie w Europie kupców na swój smartfon? Szczerze mówiąc w zaoferowanej za Grand S Flex cenie można znaleźć wiele, równie (albo bardziej) ciekawych urządzeń (szczególnie tych spod znaku Windows Phone 8). ZTE może mieć więc pewne trudności, aby przebić się ze swoim produktem.

Źródło


  • Nazir

    Hahaha , a gdzie jak nie w Polsce można sprzedać taki złom za 1300 zł. z androsyfem JB’4.1
    Jednym słowem masakra ten android i takie oferty…. za 1000 zl. już lepiej kupić Lumia625 Windows Phone’8

    Polska to dziwny kraj gdzie ktoś próbuje sprzedawać i wciskać u nas takie badziewia jak Prestigo,GoClever,Manta i inne dziadostwo śmietnikowe z 4GB pamięci za 800-1300 zł.